Monster Superhero Prison War Apk Mod Hile İndir

Monster Superhero Prison War Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Real Games Studio – 3D World tarafından geliştirilmiştir. Aksiyon oyunları denince akla gelen oyunlardan biri olmayı başarmayı kafasına koymuş bir oyun geliştirici ile yakından temas haline geçtiğimde ne kadar işine önem verdiğini fark ettim.

Monster Superhero Prison War Apk adından anlaşılacağı üzere canavar ile ilgili bir konu barındırıyor. Ancak bu canavar hiç de yabancı değil .Bizi Hulk oyunun ana kahramanı 😀 Hulk abimizi ceza evine kapatmışlar. Adam haklı olarak delirmiş tabi. Napsın deli deli sağa sola saldırıyor ve ceza evinden kaçmanın yollarını arıyor. Ha bu nasıl ceza evine düşsün lan diyebilirsiniz. O da ayrı bir dava. Oyunun absürt senaryosu orada başlıyor zaten. eğer o olmasa hiç  de özgün bir oyun konusu yok yani.

Monster Superhero Prison War Android Oyunu Grafik olarak gayet normal ideal bir oyundur. Ses ve ses efektleri konusunda oldukça ileri seviyede olan bu oyunda görselliğe de önem verilmemiş değil hani. Tavsiye edebileceğimiz bir oyundur. Denemede fayda var 😉

Adı: Monster Superhero Prison War Apk
Boyut:
Sürüm: v1.0.1
Geliştirici: Real Games Studio – 3D World
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 56 MB

Google Play Store