MARVEL Future Fight Apk Mod Hile İndir – Savunma Hileli

MARVEL Future Fight Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Netmarble Games tarafından geliştirilmiştir. Yine Marvel stüdyolarından kopup gelmiş kahramanlar ile yeniden bir maceraya atılacaksınız. İşin güzel tarafı ise bu kahramanlar sizin yazdığınız senaryo çerçevesinde ve sizin takımınızın bir parçası olarak hareket edecekler. Dilerseniz oyuna daha yakından bir göz atalım.

MARVEL Future Fight Apk ile kendinizi bir senarist olarak görmekte haklısınız. Çünkü öyle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir oyun. Sadece Örümcek Adam, Hulk, Iron-Man ya da aklınıza gelen diğer Marvel karakterlerinden bahsetmiyorum. Kapsamaya çalıştığım kitle; Tüm marvel kahramanları. Hepsi ile tek tek ayrı ayrı ilgilenebileceksiniz. Hangisi olmak isterseniz o olacak, ya da bir takım oluşturarak savaşa devam edeceksiniz. Kötülere karşı aldıkları cephe ile tanıdık. Bir de sizin gözünüzden görmek lazım 😉

MARVEL Future Fight Android Oyunu sizlerin de bildiği gibi tüm marvel süper kahramanlarının bir çatı altında toplanmış halidir. Sadece amaç biraz farklı. Oyun konusu farklı olmalı zaten. Çünkü diğerlerinden bir farkı kalmaz 🙂 Sizler için denedim ve grafiklerin güzel olduğuna karar verdim. Ha ses efektlerine de alıştırdım ben sizi 😀 Onlar da iyi merak etmeyin. Albenisi yüksek bir oyun 😉
Oyunun güncellemesine bir süre ara vermiştik. Bu güncellemede gelecekleri haber aldığımız için bekledik ve siz değerli takipçilere tam manasıyla sunalım istedik. Yeni sürümünü yenilenen indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Adı: MARVEL Future Fight Apk
Boyut: 91 MB
Sürüm: v3.3.0
Geliştirici: Netmarble Games
Dosya Türü: x5 Saldırı ve Savunma Hileli Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri


Yeni Sürüm ile gelen güncellemeler:

  • Yeni karakterler: 3 Yeni kahraman oyuna dahil edildi. Gelecekten bir kahraman olan Örümcek Adam, Absorbing Man ve Titania adlı karakterler oyuna eklendi.
  • Gölgediyar’ın zorluk seviyesi artırıldı.
  • Yeni bir güçlü güçlü karakter teması oyuna eklendi; Thanos!
  • Yeni kıyafet ve skinler eklendi.
  • Kaiju Çocuk – Canavarlar serbest!
  • Arayüz geliştirmeleri!

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 91 MB

Google Play Store