Magic Tiles 3 Apk Mod Hile İndir

Magic Tiles 3 Android Oyunu Android Müzik Oyunları kategorisinde yer alıp, bizim android çeşitli oyunlar kategorisine eklediğimiz, orada görmekten mutluluk duyduğumuz bir oyundur. Amanotes JSC.  tarafından geliştirilen bu oyunda ne yapacaksınız? En ufak bir fikriniz var mı? Aslında olması gerek. Bir önceki sürümü seride Piano Tiles 2 ve Piano Tiles 2™ oyunlarını hatırlarsınız. İşte serinin devamı burada!

Magic Tiles 3 Apk Önünüze gelen notaları sıkı takip edin yoksa yanlış çalarsınız. Bu noktada yanlış çalmamanız için hiç bir leveli atlamamanız çok önemli. Giderek yükselecek ve artık tüm parçaları profesyonel ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz. Tıpkı önceki serilerdeki gibi muazzam oyun konusu ve özgünlüğünden ödün vermeyen bu oyunda da yapacağınız şey aynı. Önünüze gelen çubukları iyi takip edin ve kaçırmadan çalmayı deneyin.

Magic Tiles 3 Android Oyunu git gide zorlaşan bir oyun yapısı ile aslında pek çok kategoriye hitap etmektedir. Bu özelliği ile de aslında sevilen bir oyun olmayı başarmıştır. Her yaşa ve her kategoriye hitap eden kaç oyun var saydınız mı?

Adı: Magic Tiles 3 Apk
Boyut: 44 MB
Sürüm: v1.8.0
Geliştirici: Amanotes JSC.
Dosya Türü: Sınırsız Can, Elmas ve Ücretsiz Şarkı Alışverişi Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 44 MB

Google Play Store