Mad Bullets Apk Mod Hile İndir

Mad Bullets Android Oyunu Android Arcade Oyunları kategorisinde yer almaktadır. isTom Games tarafından geliştirilmiştir. Oyun farklı bir oynanış ile süslenerek eğlenceli kısımları ortaya çıkarılmıştır. Macaristan asıllı geliştiricinin oldukça başarılı ve güzel oyunlarından biridir.

Vahşi batının çılgın kovboyları ile deyim yerindeyse kapışacaksınız. Mad Bullets Apk dünyasında karşınıza öyle çılgın kovboylar çıkacak ki, siz bu manyakların hakkından gelmeye çalışacaksınız 😀 Önünüze çıkabilecek haydut kovboylardan bazılar; Silahlı kovboy, bıçak ve hançer ustası kovboy, bombacı ve robot kovboy. Siz bunların kovboy unvanını hak etmediklerini anlatacaksınız. Ancak onların anladığı dilden anlatacaksınız. Silahları size doğrulduğunda onlardan ustaca korunup siz onlara kontratak gerçekleştireceksiniz.

Mad Bullets Android Oyunu tüm tabuları yıkacağınız bir oyundur. Bazen karşınıza haydut kovboylar ile birlikte rehin ve rehineler de çıkacaktır. O anda dikkatli olun ve soğuk kanlılığınızı koruyun. Eğer rehin ya da rehineleri vuracak olursanız bölümü yenilemek zorunda kalacaksınız. Yeteneklerinizi konuşturup asıl kovboyun siz olduğunu ispatlayın! İspatınızdan sonra da her halde size meydan okuyacak bir haydut kalmayacaktır. 

Adı: Mad Bullets Apk
Boyut: 91,2 MB
Sürüm: v1.10
Geliştirici: isTom Games
Dosya Türü: Sınırsız Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 91,2 MB

Google Play Store