Legend Online Classic Türkçe Apk Mod Hile İndir

 Legend Online Classic Türkçe Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır.  OASIS GAMES LIMITED tarafından geliştirilmiştir. Efsane bir oyun olmakla beraber yeni sürüm ile karşınızdadır. Rol Oyunları denince akla gelen ilk oyunlardandır. Hatta Rol Oyunlarının müdavimlerinden biri de diyebiliriz.

 Legend Online Classic Türkçe Apk QTE savaşları ile PvP arenalarında diğer oyuncularla yüzleşebileceğiniz bir oyundur. Efsane birlik savaşları ve BOSS savaşları ile rol oyunu deneyimini bir kez daha yaşayacaksınız. Gizemli kutsal ruhların hakimiyetindeki bir dünyada bunları kaldırabilecek bir kalbinizin olması şart tabi. Bu kadar aksiyon ve macera için kalp hastası olmamanız gerekmektedir. Tabi böylesine bir oyunda asıl kategorinin rol oyunları olmasının yanı sıra; diğer tüm duyguları yaşatabilmesi harika diye tabir edebilceğimiz bir durumdur.

 Legend Online Classic Türkçe Android Oyunu Oyun konusu olarak değerlendirilirse oldukça başarılı bir oyundur. Senaryo gayet oturmuş. Bunun yanı sıra görselliğe dikkat edilmiştir. Sesleri ise bu oyuna özel bir durumdur. Yani kendine has ses efektleri var. Diğer oyunlar ile kıyaslanamaz. Size elmas hileli olarak sunmuş olduğumuz bu oyunu neden bir de bizim farkımız ile denemiyorsunuz?

Adı: Legend Online Classic Türkçe Apk
Boyut: 58 MB
Sürüm: v3.1.0
Geliştirici: OASIS GAMES LIMITED
Dosya Türü: Elmas Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

 Oyun yeni sürümüne güncellendi 

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 58 MB

Google Play Store