Left 4 Dead 2 Apk Mod Hile İndir

Left 4 Dead 2 Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Henüz Google Play’de bile yayınlanmamış bir oyundur. Daha önce kitabıydı, filmiydi gördük. Sonralarda ise bilgisayar oyunu çıktı. Ancak kim derdi ki bir gün androidde göreceğiz 🙂 Kısmet bu güneymiş.

Left 4 Dead 2 Apk ile daha önce illa ki haşır neşir olmuşsunuzdur. Öyle ya da böyle bir münasebette bulunmuşsunuzdur. Zaten Max Payne gibi bir oyundur. Yani şundan bahsediyorum; Max Payne oynamayan yoktur ya neredeyse. Onun gibi bir benzetme. Bu gün bir çok zombi oyunu piyasada dolaşmaktadır. İşte o oyunların atası olarak tabir edebileceğimiz bir oyundur. 4 kişilik bir ekibin başından geçen talihsiz ve zombili bir hikayeyi anlatmakta olan oyunda kendiniz kaybedeceğinizin garantisini verebilirim. Yine de Senaryo hakkında bilgi verecek olursak; bir oyun ile başlayıp da Amerika’dan çıkıp dünya için salgın haline gelen talihsizlik üzerine kurgulanmış bir hikayedir.

Left 4 Dead 2 Android Oyunu keskin grafiklere sahip olan bir oyundur. Sonuçta bir ekip çalışması ürünüdür. Geliştirici hakkında edindiğim tek bilgi ise. 4 kişilik bir ekip olduğudur. Yani dünyayı salgın zombi hastalığından kurtaran oyundaki 4 kişinin buradan esinlenildiği bariz meydanda 😉

Adı: Left 4 Dead 2 Apk
Boyut: 31 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: oyunapkindir.net
Dosya Türü: Hilesiz Apk(Play’de yayınlanmamış)
Android Sürümü: Cihaza Göre Değişir

Android Sürümü: Cihaza Göre Değişir

Dosya Boyutu: 31 MB