Kritika The White Knights Apk Mod Hile İndir

Kritika The White Knights Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Gamevil tarafından geliştirilmiştir. Geliştirici firmayı tanıyan vardır belki aranızda. Ancak ben tek kelimeyle üzerinden geçmek isterim: Harika! Şimdi biraz daha ayrıntıya geçelim.

Kritika The White Knights Apk ile Rol Oyunları kategorisinde alışılmış görüntülere devam ediyoruz 🙂 Ancak karakterimizin bu kez bir kız olması işin boyutunu biraz değiştiriyor. İnatçı ve maceraperest bir kızın hikayesi ve onun verdiği mücadele üzerine kurulmuş bir hikayeden bahsediyoruz 🙂 Keder Kulesi adlı bir kule var ve siz düşmanlarınız ile mücadele ederken bir yandan da o kulenin yükselmesi için uğraşacaksınız. Tüm düşmanları yenip yenemeyeceğinizi kendinize sorun ve eğer cevabınız evet ise düello modunda herkese meydan okuyun. En aşağı Samsung Galaxy S3 ve dengi cihazları ile uyumlu çalışmaktadır.

Kritika The White Knights Android Oyunu Grafik olarak muhteşem bir oyun söz konusudur. Sesler biraz grafikten aşağı kalabilir. Çünkü ses ve ses efektleri konusunda fazla özenilmemiş bir faktör. Bunların haricinde Google Play Store’da yaklaşık 810.000 kullanıcı tarafından ortalama 4.2 yıldıza layık görülmüştür.

Adı: Kritika The White Knights Apk
Boyut: 45 MB
Sürüm: v2.36.2
Geliştirici: GAMEVIL
Dosya Türü: Sınırsız HP/MP ve Maximum Saldırı
Android Sürümü: 2.3.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 45 MB

Google Play Store