Kill Shot Virus Apk Mod Hile İndir

Kill Shot Virus Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Hothead Games tarafından geliştirilmiştir. Kill Shot Bravo oyununu bilirsiniz. İşte o serinin devamı niteliğinde bir oyun ile karşınızdayız. Sizler için özenle seçilmiş oyunların arasına bir yenisini daha ekledik. Yine bir zombi oyunu. Ancak bu kez durum sandığınızdan daha tehlikeli ve daha farklı! Dünya genelinde kaç kullanıcı var? Bu sayı 5.000.000’a merdiven dayadı. İşte siz bu kullanıcılar ile rekabet içinde olacaksınız. Detayları aşağıdaki iki paragrafta bulabilirsiniz.

Kill Shot Virus Apk ile içinde bulunduğunuz durumu açıklayan bir tespitte bulunacağım şimdi. Bu kez öyle bir zombi salgını başladı ki bunu durdurabilmek için aşırı profesyonel bir ekip gerekli. Aksine dünyada da her gün zombi istilası oluyor sanki 😀 Ancak bu aşırı profesyonel ekibi nereden bulacaklarını bilmeyen halk artık zombilerin esiri oldu. Kimselere haber veremeden kaybolup gittiler! Şansına dünyanın en iyi zombi ekibi o gün o şehirden geçiyordu ve durumu gördüler. Bir vahşet! Zombilere karşı müdafaa etmek için görevlendirilmiş polisler bile zombilerin esiri olmuş ve zombileşmişlerdi. Karşıdaki pizzacı dükkanının sahibi Joe, şehrin polisleri ve diğer herkes zombi olmuştu artık. Bunun kökten çözümlenmesinden başka çare yoktu ve bu zombi ekibi hepsini öldürmekten başka çare bulamadı. Ancak bir sorunları var! Bu zombi virüsü hızla yayılmasından daha da etkili bir şekilde evrim geçiriyordu. Mutanta dönüşen zombiler sizin ve ekibinizin işini zorlaştıracak. Hem de çok.

Kill Shot Virus Android Oyunu oynarken neler yaşayacağınızın konusunu ve senaryosunu yazdım. Şimdi sıra oyunu kısaca betimlemede. Bu virüsün öncelikle yayılmasını önlemelisiniz. Bunun için ekibinizin panzehirler ve kimya ile uğraşan simyacısı ile konuşun ve bir panzehir yapmasını söyleyin. Ardından da bu panzehiri yeni zombi olmuş kişilere uygulayın. Diğer bir husus ise öldürülmesi gereken zombileri öldürün. Bu noktada çekinti yapmayın. Çeşitli silah imkanları size zaten sunuldu. 4 sınıftan onlarca silah sizleri bekliyor. Tabancalar, hafif makineliler, keskin nişancı tüfekleri ve ağır makineliler! Bu saydığım sınıftan tüm silahlar sizler için! 

Adı: Kill Shot Virus Apk
Boyut: 100 MB
Sürüm: v1.1.0
Geliştirici: Hothead Games
Dosya Türü: Sınırsız Cephane Hileli Apk
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri

Android Sürümü: 4.4 ve üzeri

Dosya Boyutu: 100 MB

Google Play Store