Karate Do Apk Mod Hile İndir

Karate Do Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Miracle Dojo tarafından geliştirilmiştir. Henüz BETA ve yayımlanmamış olan bu oyunda yepyeni bir kavga deneyimi ile aksiyon yaşamaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız başlayalım 😉

Karate Do Apk ile dövüş oyunları adı altında olması gerekirken aksiyon kategorisine yanlışlıkla düşmüş, ya da dövüş oyunları kategorisinde yer yokmuş da buraya alınmış gibi bir oyun oynayacaksınız. Bu iyi bir şey tabi ki. Her iki kategoriye de hitap edebilen bir oyun olması gayet hoş. Yeterince eğitimli misin? Karate yapabilir misin?  Tüm bunları oyunda deneme fırsatı bulacaksınız. Yalnızca dünyanın en iyilerinin bitirebildiği bir oyun olan bu oyunda seçilmiş kişiler ile seçilmiş kavgalar edeceksiniz. Sert kurallar ve acımasız şartlar sizi yolunuzdan alıkoymasın.

Karate Do Apk Karatecilerinizi özelleştirebilmenizi sağlıyor. Yani istediğiniz karakteri istediğiniz anlamda, aklınıza gelebilecek her konuda eğitip özelleştirebilirsiniz. Böylece oyun içinde hakimiyet sizde kalmış olacak. Dişli rakipler ile karşılaştığınızda tecrübe ile sabit yenilikler yapabileceksiniz.

Adı: Karate Do Apk
Boyut: 43 MB
Sürüm: v0.29
Geliştirici: Miracle Dojo
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 43 MB

Google Play Store