Iron Desert – Fire Storm Apk Mod Hile İndir

Iron Desert – Fire Storm Android Oyunu Android Strateji Oyunları kategorisinde yer almaktadır. My.com B.V. tarafından geliştirilmiştir. Dinamik savaşların konu alındığı bu oyunda topraklarınızı savunan bir askersiniz ve size dışarıdan gelen saldırıları geri püskürtmeye çalışıyorsunuz.

Iron Desert – Fire Storm Apk renk ve grafikleri ile dikkat çekici bir oyundur. Ağır silahlar, silahların ağırlığı kadar oyuna damga vuran zorlu düşmanlar ile ilgili bir oyundur. En güçlü olanın kazandığı bu oyunda siz de yerinizi alın ve düşmanlarınıza meydan okuyun! Topraklarınızda askeri üssünüzü kurun ve size gelen savaşları geri püskürtün. Ancak öyle bir zaman gelecek ki size artık saldırıları geri püskürtmek yetmeyecek. Gün gelecek siz de bulunduğunuz harita üzerindeki diğer ülkelere saldırılar yapacak, savaşlar açacaksınız.

Iron Desert – Fire Storm Android Oyunu size bir takım  ekstralar da sunmuştur. Bunlara örnek olarak güçlendiricileri gösterebiliriz. Mesela kalkan. Saldırırken kalkanları kullanabilirsiniz .Tabi bu kalkanlar süreli olarak durmaktadır. Süresi bittiğinde size neler olur bilmem. Helikopterler, tanklar, ve diğer aklınıza gelebilen tüm silahlar 😉

Adı: Iron Desert – Fire Storm Apk
Boyut: 26 MB
Sürüm: v4.9
Geliştirici: My.com B.V.
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 26 MB

Google Play Store