Injustice Gods Among Us Apk Mod Hile İndir

Injustice Gods Among Us Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Warner Bros. International Enterprises tarafından geliştirilmiştir. Oyunun ikinci serisi olması bakımından hikayesi ve bazı özellikleri değişmiş olup biraz daha göz alıcı hale gelmiştir.

Injustice Gods Among Us Apk ile biraz Aksiyon Oyunu deneyimi yaşayacaksınız. Warner Bross süper kahramanları ile bir maceraya atılmaya hazır mısınız? İstediğiniz kahraman ile savaşabilir ve istediğiniz kahramanı yönlendirebilirsiniz. Online olarak da oynanabilen bu oyunda kendinizi şaşırmaktan alamayacaksınız. Superman, Batman, Wonder Woman, Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Kıyamet ve diğer Warner Bross kahramanları ile bu serüvende siz de yerinizi alın! Heyecan, Aksiyon ve Atraksiyonun bol olduğu bu dünyada tarafını seç ve savaşmaya başla. Aynı zamanda seçtiğiniz süper kahramanları da karşılaştırma imkanını online oyun dünyasında da bulabilirsiniz.

Injustice Gods Among Us Android Oyunu muhteşem ötesi grafikleri ile göz doldurmaya devam ederken 2.000.000 kullanıcının üzerinde bir oy kitlesini artırmaya devam etmektedir. Oylama sonucunda çıkan tablo ise bu usta geliştirici için hiç de şaşırtıcı değil! 4.5 yıldız almayı başaran oyun ise şu anda popülaritesini korumaya devam etmektedir.

İÇERDİĞİ HİLELER:
Sınırsız Para
Sınırsız Kredi
Sonsuz Karakter Dayanıklılığı
Hile Algılama Kaldırıldı!
Daha Güçlü Atak
Tanrı Modu
İyi Oyunlar, İyi Eğlenceler..

Adı: Injustice Gods Among Us Apk
Boyut: 1.35 GB
Sürüm: v2.16.1
Geliştirici: Warner Bros. International
Dosya Türü: .rar(Çeşitli Hileli Apk+obb+data)
Android Sürümü
4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 1350 MB

Google Play Store