Hayatta Kalma Gizli Görev Apk Mod İndir

Hayatta Kalma Gizli Görev Apk, Android platformu için yine güzel bir oyun. Çok farklı bir senaryoya sahip olan bu oyunu büyük bir zevkle anlatabilirim tam benlik bir oyun doğrusu 🙂 Tabi böyle bir oyunu hileli sunmak lazım. Ama öyle ölümsüzlük gibi bir hile değil. O zaman oyunun tadı kaçar. En iyisi para hilesi 😉
Senaryo
Düşman ülkesinde gizli bir görevdeydin. İşler umulmadık biçimde ters gitti ve tutuklandın. Kol güçlerinin yaptığı hırsızlık yüzünden. İmparatorluk hakkında önemli şeyler çaldılar ve senin tutuklanmana sebebiyet verdiler. Bunu nasıl telafi edebilirsin? Korkma sana ip uçları vereceğim ve onların doğrultusunda gidersen yanılmazsın. Seni sorgulamak isteyeceklerdir. Çünkü sen onlar için bir numaralı bilgi kaynağısın. Senin bildiklerinden faydalanıp biraz daha taktiksel çalışmak isteyeceklerdir. Buna fırsat vermeyeceksin tabi ki. Onları bir şekilde oyalayıp hapse alınmadan hemen önce bir kaçış planı yapmalısın ve tabi kaçmalısın da 😉
Allah’tan bazı ortaklıkların vardı. Ortakların seni takip ettiler ve aynı şeyleri onlar da düşünüyorlardı. Sana yardım edecekler evet. Bu şekilde kaçacak ve istihbarat büroları ve askeri akademilerden aldığın eğitimin hakkını vereceksin.
Ordunun en beğenilen Komandolarından biri olmak için zihinsel ve fiziksel eğitimlere sahipsin. Böylece kanıtlamış olursun. Polisler, gizli ajanslar ve diğer tüm kolluk kuvvetleri peşinde. Hükümetin tüm kuklaları peşindeyken sen ne yapmalısın? Tabana kuvvet 😀 Bu sadece hayatta kalma mücadelesi değil, aynı zamanda ulusal güvenlik mücadelesidir. Kaçarken ülken için yaptığın casusluk bilgilerini de almayı unutma! CCTV kameralarından da uzak dur. Gizlilik açısından gölgelerden pek ayrılmamaya bak.

Böylesine senaryoya sahip olan Hayatta Kalma Gizli Görev Apk’nın teknik özellikleri neler acaba? Merak uyandırıyor evet. Android 2.3 ve Üzeri işletim sistemi cihazlar için uygundur. Yeterli diye düşünüyorum herkesin oynayabilmesi için tasarlanmış gibi duruyor. Ayrıca yüksek Fiziksel belek kullanımı yok. Bunu fark ettim. Grafiklere gelince; bir android arcade oyunu için grafikler bu oyuna fazla 😀 Hayatta Kalma Gizli Görev Apk, bu konuda oldukça başarılı. Grafikler harika ve muhteşem ötesi. Ses ve görüntü efektleri de aynı şekilde ultra güzel.
Bize iyi oyunlar dilemek, size ise dilediğimiz şekilde oynamak düşer 😉

blank

blank

blank

blank

Adı: Hayatta Kalma Gizli Görev Apk (survival stealth mission apk )
Boyut: 74 MB
Sürüm: v1.3
Geliştirici: AceX Games
Dosya Türü: Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 74MB

Google Play Store