Gunner Battle Commando Attack Apk Mod İndir

Gunner Battle Commando Attack Apk, Oyunda bir komandoyu yönlendireceksiniz. Sızdığınız düşman üssünde düşmanlarınızı hemen oracıkta etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Elinizdeki silahların özelliklerini çekinmeden kullanın. Bazen silaha bile gerek duymazsınız. Çünkü siz tam bir komandosunuz.
Ancak yine de silahlarınızın da sınırı yok. İstediğiniz silaha sahip olabilirsiniz. Yaptığınız her hata için rakiplerinize karşı zorlu mücadeleler şeklinde cezalar ödeyeceksiniz. Bir Komandoya da bu yakışır doğrusu.

Gunner Battle Commando Attack Apk, içinizde yaşayabileceğiniz bir duygu vererek sizi kendine çekecektir emin olun. Sitemizdeki en iyi aksiyon oyunlarından biri olacağına da eminim. Artık başka sitelerle rekabete girmeyeceğiz zaten bu konuda. Sadece kendi içimizde rekabet edeceğiz. Çünkü size en iyi oyun ve uygulamayı vermemiz gerekiyor. İyi Oyunlar dilemeden önce, Gunner Battle Commando Attack Apk kesinlikle aksiyonu ve macerayı seven arkadaşlarımıza göredir. Mükemmel bir savaş stratejisi yaptığınız takdirde Şampiyon sizsiniz!

blank

blank

blank


Adı: Gunner Battle Commando Attack Apk
Boyut: 39 MB
Sürüm: v4.3
Geliştirici: CreativeMob Games Studio
Dosya Türü: Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 39MB

Google Play Store