GTA Chinatown Wars Apk Mod Para Hile İndir

GTA Chinatown Wars Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Rockstar Games tarafından geliştirilmiştir. Google Play’de 12,99 TL ücretle satılmaktadır. Ancak biz size yine ücretsiz sunuyoruz. Bu ünlü geliştirici tarafından geliştirilen tüm oyunları severek takip ediyorum. Böylesine başarılı bir geliştirici de görmedim, böylesine başarılı oyunlar da görmedim 🙂 Gelin şimdi Amerika’nın en kötü yerinde ölüme terk edilenin hikayesini konu alan ve Rockstar Games’in gururu olan bu oyuna bir de yakından göz atalım, ne dersiniz?

GTA Chinatown Wars Apk oldukça etkileyici bir konu ile bize giriş yapmıştır. Bize girmedi yanlış anlaşılmasın 😀 Bizim zihnimize ve gönlümüze giriş yaptı yani. Babası öldürülen Huang Lee, artık o andan itibaren tek bir görevi benimsedi: Liberty Şehri’ndeki silahlı çetelerin ailesinin kontrolünde kalması, babasının ölümünün ardından iktidarın dağılmaması için amcası olan Kenny’ye antik ve efsanevi bir kılıç göndermek.

İşte GTA Chinatown Wars Android Oyunu bu şekilde bir konu ile karşımızda. Genel anlamda değerlendirirsek oldukça etkileyici bir oyun. Tek sıkıntısı 2 boyutlu bir oyun olması. Onun haricinde hiç bir problem yok 🙂 Size iyi eğlenceler, iyi aksiyon ve heyecanlar.

Adı: GTA Chinatown Wars Apk
Boyut: 20 MB
Sürüm: v1.01
Geliştirici: Rockstar Games
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 20 MB

Google Play Store