Grand Theft Auto 5 Visa 2 Apk Mod Hile İndir

Grand Theft Auto 5 Visa 2 Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları Kategorisinde yer almaktadır.
Rockstar Games tarafından geliştirilmiştiri. Ünlü geliştirici bu kez de rahat durmadı ve serinin son zincirini siz androidciler için androide uyarladı.
Oto hırsızlığı konulu bu oyunda deyim yerindeyse aksiyonun dibine vuracaksınız.

Grand Theft Auto 5 Visa 2 Apk ile aksiyon gereksiniminizi fazlasıyla karşılarken yenilikleri de göz ardı etmeyin.
Arabalar, silahlar, dokular ve üst düzey grafikler ile cihazınızı fazlasıyla zorlayacaksınız. Bu nedenle cihaz gereksinimlerini kontrol etmeden kurmayınız.
Kesintisiz heyecanın ve maceranın sizi kovaladığı, siz kaçsanız bile peşinizi bırakmayan olaylar zinciri ile daha da renklenen bu oyun hakkında söyleyebileceğim pek fazla şey yok. Zaten sıkı takipçisi iseniz benden bile daha çok şey biliyorsunuzdur.
Dolayısıyla oyunun bilindik özelliklerinin haricinde bir şey söylemeyeceğim. Henüz Play Store’de bile yayınlanmamış olan Grand Theft Auto serisinin bu oyunu, sizlere ilk sunmak gibi bir derdimiz yoktu.
Sadece önceliğimiz en kaliteli ve ölü ve kırık link vermeyen bir site olmaktır. Oyun için söyleyebileceğimiz bir diğer husus ise; sokak kavgaları ve mafyalar hakkında bildiklerimizdir.

Grand Theft Auto 5 Visa 2 Android Oyunu sadece bir oyundan ibaret olmayıp daha fazlası da mevcuttur. Gelişmiş grafikler ve yenilenen oyun içi araçlar, arabalar, silahlar ve karakterler ile dayanılmaz cazibesini daha da karşı koyulmaz hale getirmiştir.
Siz değerli takipçilerimiz ile oyunu baş başa bırakmadan önce tek bir şey söylemeliyim; o da iyi eğlenceler 😀Adı:Grand Theft Auto 5 Visa 2 Apk
Boyut: 2 GB
Sürüm: v1.08
Geliştirici: oyunapkindir.net
Dosya Türü: .rar( Hilesiz apk+obb+data)
Android Sürümü: Cihaza Göre Değişir

Android Sürümü: Cihaza Göre Değişir

Dosya Boyutu: 2000 MB