Good Pizza, Great Pizza Apk Mod Hile İndir

Good Pizza, Great Pizza Android Oyunu Android Klasik Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. TapBlaze tarafından geliştirilmiş olup oldukça farklı bir oyundur. Bir nevi android pizza yarışması diyebiliriz yani 😀 Oyunda yeni açılan bir pizzacı dükkanının haberi yapılıyor. Aklınızın ucundan bile geçmediğini biliyorum. Bu sizin dükkanınız.

Good Pizza, Great Pizza Apk yeni bir pizzacı dükkanı açarak yeni bir kariyere başlamayı hedefliyorsunuz. Açtığınız yeni dükkanın haberi yapıldıktan sonra bazı müşteriler size geliyor. Denemek için yani 🙂 Size sipariş veriyorlar. Sizden bu pizzayı yapmanızı istiyorlar. Siz de müşteri oracıkta beklerken hemen ve çabucak malzemeler ile o müşterinin istediği pizzayı hazırlıyorsunuz. Bu oyunda birebir ve canlı olması dikkatimi çekti. Ayrıca kontroller tamamen sizde.

Good Pizza, Great Pizza Android Oyunu adından da anlaşılacağı üzere sadece iki yorumu kabullenebilen bir oyundur. Yani müşteriler size iki çeşit yorum yapmalı. Güzel pizza, ya da çok iyi pizza! şeklinde. Daha kötüsünü yaparlarsa ya da çok kötü derlerse neler olduğu hakkında bir fikrim yok 😀

Adı: Good Pizza, Great Pizza Apk
Boyut: 39 MB
Sürüm: v1.8.1
Geliştirici: TapBlaze
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 39 MB

Google Play Store