Goal Manager Apk Mod Hile İndir

Goal Manager Android Oyunu Android Spor Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Tam 9 dilde desteği bulunan oyunumuz; Goal Games tarafından geliştirilmiştir. Tamamen iz tek teknik direktör oyunu olma özelliğini taşımaktadır. Yani uygulama içi satın alma seçeneği bile yok!

Goal Manager Apk başta da dediğim gibi aralarında Türkçe’de olmak kaydı ile tam 9 dilde oynanabilir. Eğer detaylı incelersek bazı dillerin başka ülke ya da ülkelerce kullanıldığını ve ülkeye göre küçük değişiklikler içerdiğini görebiliriz. Bu unsurları da göz önünde bulundurursak tam 11 dilde oynanabilmektedir.
Oyunun Desteklediği diller:
Türkçe
Almanca
Fransızca
İtalyanca

İspanyolca
Polonca
Rusça
Portekizce (Brezilya)
Portekizce(Portekiz)
İngilizce(ABD)
İngilizce(GB)
Menajerlik yapabilmek için en ideal oyun olduğunun üzerinden bir kez daha geçmem gerektiğini düşünüyorum. Aynı anda hem antrenör hem de direktör olabilirsiniz. Başka takımlar ile transfer pazarına girin ve açık artırmalara katılın. İlk 11’ini oluştur ve rekabete sen de ortak ol!

Goal Manager Android Oyunu görsellik bakımından oldukça gelişmiş bir oyundur. Grafiklere bakılacak olursa sizi oldukça memnun ve tatmin edebilecek bir oyundur. İşitsel olarak da incelediğimizde gerçekçi taraftar seslerinin dikkat çekici olduğunu belirtmemiz gerekir. Diğer yandan sahadaki ortam sesler, topun sesi, oyuncuların çim saha üzerindeki attığı her adımın sesi kulaklarımıza pürüzsüz bir şekilde ulaşmaktadır.

Adı: Goal Manager Apk
Boyut: 41,5 MB
Sürüm: v3.10.0
Geliştirici: Goal Games
Dosya Türü: Sınırsız Goal Parası Hileli Apk

Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 41,5 MB

Google Play Store