Game Studio Tycoon 3 Apk Mod Hile İndir

Game Studio Tycoon 3 Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Michael Sherwin tarafından geliştirilmiştir. Google Play’de 11,99 TL ücretle satılmakta olan bu simülasyona ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Game Studio Tycoon 3 Apk ile bir geliştirici olacaksınız. Google Play üzerinde yayın yapan bir geliştirici ne yapıyorsa siz de aynısını yapacaksınız. Ancak siz uygulama değil oyun geliştiricisi olacaksınız. Başlangıçta bir stüdyo satın alacak ve bu stüdyoyu özelleştireceksiniz. Bu aşamadan sonra çalışanlarınız olmaya başlayacak. Siz çalışanlarınızla oyun geliştirecek ve bunu en iyi seviyeye getirmeye çalışacaksınız. Ha deyince olmayacak tabi her şey. Önce belli bir süre kendiniz çalışacaksınız. Daha sonra başlangıç stüdyonuza bir iş arkadaşı alacaksınız. Stüdyonuz sadece iki kişi kapasitelidir. Oldukça kapasiteli bir simülasyon oyunudur. Daha fazla bahsederek hevesinizi kaçırmak istemem. Ancak şu kadarını da söyleyeyim oynamazsanız pişman olacağınız bir oyun 😀

Game Studio Tycoon 3 Android Oyunu detaylara önem veren ve oldukça başarılı bir simülasyon oyunudur. Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Grafiklere dikkat edin! Gözlerinizi kamaştırabilir ve hatta kör olabilirsiniz. Sesler ve ses efektleri konusunda da görsellikten geri kalır yanı yok 😉 Hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın.

Adı: Game Studio Tycoon 3 Apk
Boyut: 58,2 MB
Sürüm: v1.3.2
Geliştirici: Michael Sherwin
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 58,2 MB

Google Play Store