Game Of Earth Apk Mod Hile İndir

Game Of Earth Android Oyunu Android Starteji Oyunları kategorisinde yer almaktadır. PIXIO tarafından geliştirilmiştir. Bir Strateji oyunu olması cazibesini ikiye katlamaktadır. Sadece ve sadece 45 mb gibi bir boyutla da böyle bir oyun oldukça zor doğrusu. Tebrikler geliştirici 😀

Game Of Earth Apk sizler için geliştirilmiş bir oyun. Bunun farkına varın öncelikle 🙂 Bu oyunun dünyasına hoş geldiniz! Stratejinizi belirleyerek  başlayacağınız bu oyunu, sonrasında daha da geliştirerek çok farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde. ancak öncelikli olarak stratejinizi belirlemeniz şart! Peki sizin stratejiniz ne? Bu küçük ama stratejik oyunu oynamanız için gerekenler belli. Bu gereksinimleri karşılayın ve oynamaya başlayın. Gereksinimleri de anlayamadıysanız tekrar üzerinden geçeyim. Bir sistem gereksinimini karşılayan android cihaz, bir de strateji 😀 Küçük bir oyun olarak geliştirilmesi farklı bir deneyim katabilir. Bunu siz sınamış olacaksınız. Sınamanız sonucunda da bize yorumlarınız ile dönüş sağlarsanız seviniriz.

Grafik olarak çok ahım şahım olmasa da yine de yeterli düzeyde bir oyundur. Oyunun ses efektleri hakkındaki düşüncem de aynı şekilde. İşitsel olarak da önem verildiğinin kanıtı olarak ses efektlerinin derinliğini inceleyebilirsiniz. Grafiklerin keskinliği çok belli olmasa da yine de yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer açıklama yeterli gelmediyse aşağıdaki görsel ve videoyu inceleyebilirsiniz.

Adı: Game Of Earth Apk
Boyut: 45 MB
Sürüm: v1.1.6
Geliştirici: PIXIO
Dosya Türü: Sınırsız Hazine / Sınırsız Nüfus / Karbon Erüpsiyon Ve Emisyon Yok) Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 45 MB

Google Play Store