Fut 17 Draft Apk Mod Hile İndir

Fut 17 Draft Android Oyunu Fifa 17 gelene kadar sizi idare eder 🙂 Android Spor Oyunları kategorisinde yer almaktadır.  PacyBits tarafından geliştirilmiş olan bu oyunu idareten oynayabilirsiniz 🙂 Bir nevi simülatör oyunu da diyebileceğimiz türden bu oyun, gerçekçiliği ile ön plana çıkmaktadır.

Fut 17 Draft Android Oyunu Pes 2017 alternatifi olarak görülebilir. Aşırı gerçekçi oyun deneyimi, gerçekçi oyuncular, gerçekçi saha, gerçekçi TOP vs. Her türlü detayın gözünüze battığı bir oyun olması daha da cazip hale getirmiştir. Bu geliştiricinin adını hiç duymamıştım. Sayenizde ben de öğrenmiş oldum 😀 Öte yandan oyuncu ve formasyon seçiminde ön izleme imkanı vermektedir. Her maçtan sonra maç özeti de cabası oluyor. Adamlar o kadar gerçekçiler ki, doping bölümü bile var! Bu kadar gerçekçilik biraz fazlaya kaçmış ama olsun 😉

Fut 17 Draft Apk sizin sınırlarınızı zorlayacak ve oldukça iyi performansından da ödün vermeyecektir. Tüm bunların üzerine bağdaş kurup oturan ise grafikleri ve ses efektleri olmuştur. Böylesine gerçekçiliğe ve detaya önem veren bir oyundan da zaten bu beklenirdi. Hepinize iyi oyunlar!

Adı: Fut 17 Draft Apk
Boyut: 20,2 MB
Sürüm: v2.1
Geliştirici: PacyBits
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 20,2 MB

Google Play Store