Furiosos do Brasil Apk Mod Hile Full İndir

Furiosos do Brasil Android Oyunu Android Yarış oyunları kategorisinde yer almaktadır. UCorp Games tarafından geliştirilmiştir. Google Play’de 7,99 TL ücretle satılmakta olan bir oyundur. Birbirinden farklı tam 9 araç ile Brezilya’da yarış deneyimi yaşayacaksınız. Bu kolay olmayacak bunu siz de biliyorsunuz. ama en azından bu heyecanı tadacak ve yeniden yaşamak için adeta çırpınacaksınız.

Grafik olarak fazla bir şey beklememeniz gereken Furiosos do Brasil Apk oyununda diğer her şey oldukça tatlı gerçekleşmektedir. Net grafikleri olmasa da yine de heyecanı ve o hissiyatı verebilen bir oyun. Öfkeli Brezilya da öfkeli bir yarışa varsanız haydi hareket edelim. Tümüyle Sao Paulo, Rio de Janeiro şehirlerinde geçen bir konu. aslında Brezilya’nın kültürünü tanıtmak amacıyla yapılmış bir oyundur. Google Play’de geliştiricinin açıklamalarında görebilirsiniz. Ancak madem böyle bir oyun yapılmış oynamak gerek, hakkını vermek gerek. Siz vitesi her değiştirdiğinizde egzozdan çıkan o ses, o alev o kadar ince bir detay ki. O anda kendinizi kaybedebilirsiniz. Bu yüzden her an her şeye hazırlıklı olun.

Furiosos do Brasil Android Oyunu yukarıda da belirttiğim gibi grafik olarak sıfır bir oyundur. Ancak bu eksisi değil artısı olmuş. Çünkü böyle daha sert bir hava katılmış ve daha cazibeli görünüyor. Öte yandan ses ve ses efektlerine bizzat kendim şahit oldum. Böylesi ile karşılaşmadım doğrusu 🙂 Gerçekten oldukça etkileyici. Çelişkili de. Çünkü grafik yok denecek kadar az ki zaten yok 😀 Ancak görsel detay fazla. Üstelik sesleri de mükemmel O.o

Adı: Furiosos do Brasil Apk
Boyut: 140 MB
Sürüm: v1.2
Geliştirici: UCorp Games
Dosya Türü: Full Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 140 MB

Google Play Store