Fortress Destroyer Apk Mod Hile İndir

Fortress Destroyer Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. ninja kiwi tarafından geliştirilmiştir. Alanında uzman olan bu geliştirici yine ortalığı birbirine katacak gibi görünüyor. Google Play Store’da 2,89 TL ücretle satılmaktadır. Buyurun biz sizlere Full Ücretsiz Apk’sını sunmaktayız.

Fortress Destroyer Apk ile Bloons TD serilerinin yapımcıları olan ninja kiwi, bu kez başka türlü bir oyun çıkardı karşımıza ve alın oynayın bakalım dedi. Artık sektörle neredeyse dalga geçebilecek kadar başarılı olmaya başlayan bu geliştiricinin bizlere armağanı olan oyunu para vermeden oynamak isteyen takipçilerimize özel sunuyoruz. 3 gemi sınıflarından birini seçecek ve bu gemileri silahlar, zırhlar ve diğer ekipmanlar ile donatacaksınız. Hızlı ve Öfkeli tabirini kullanmak geçti içimden 😀 Çünkü bu savaşta geminizi her türlü yükseltmeniz mümkün! Düşmanlarınızı adeta ezip geçmelisiniz. Bu yüzden buna göre hareket edin. Aksiyon kategorisinin altında birden fazla kategoriyi toplamayı başaran geliştiricimiz; Strateji kategorisini de yola getirmiş görünüyor.

Fortress Destroyer Android Oyunu içeriğinde tam 15 adet gemi seçeneği barındırmaktadır. Oyun bir yandan da bilim kurgu senaryosu gibi durmaktadır. Çünkü bu oyun da 2063 yılını konu almaktadır. 100’den fazla silah bulunmakta ve bu silahların çoğu günümüzden uzak görünümdelerdir. Genel anlamda bu durumda bir oyuna sahibiz. Peki Grafik? Hiç merak etmeyin. Tahmin edemeyeceğimiz kadar güzel. Ses ve ses efektleri de aynı şekilde kalitesinden ödün vermemektedir. Size iyi oyunlar dilemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok maalesef 😀

Adı: Fortress Destroyer Apk
Boyut: 73,5 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: ninja kiwi
Dosya Türü: Full Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 73,5 MB

Google Play Store