Flat Zombies Cleanup & Defense Apk Mod Hile İndir

Flat Zombies Cleanup & Defense Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. MokVolD tarafından geliştirilmiştir. Bu dünyada hayatta kalabilmek için kendinize zombilerden arınmış bir yaşam alanı oluşturacaksınız.

Flat Zombies Cleanup & Defense Apk ile kalabalık zombi sürülerinin arsında kalarak her birini tek tek avlayacaksınız. Bu küçük savaş esnasında size yardımcı ekipmanlar sunulduğunu unutmayınız. Bir takım silahlar ile kendinize kolaylık sağlayacağınız gibi küçük dövüş hareketleri ile de zombileri haklayabilirsiniz. Tüm amaçlarınız için ekranda çözümler var. Sizin tek yapmanız gereken ekrana dokunmak olacaktır. Çeşitli silahlar ve birbirinden farklı zombi tipleri ile oyuna renk katan geliştirici, izlere bazı şeylerin garantisini vermekten çekinmiyor. Bağlayıcı oyun ve süreklilik bunların başında geliyor.

Flat Zombies Cleanup & Defense Android Oyunu git gide artan zombi sürüsü ve zorlaşan levelleri ile ön planda dururken sizlere hatırlatma yapmak isterim. Skor tabelası denen bir icat sayesinde yüksek skorlarınızı ve oyunu oynayan diğer oyuncuların skorlarını görebilirsiniz 😀

Adı: Flat Zombies Cleanup & Defense Apk
Boyut: 37 MB
Sürüm: v1.3.2
Geliştirici: MokVolD
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 37 MB

Google Play Store