Fashion Cup – Moda Yarışı Apk Mod Hile İndir

Fashion Cup – Moda Yarışı Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır. GAMEGOS tarafından geliştirilmiştir. Rol Oyunu olmasının sebebini iyi kötü. Ama ben bir kere daha üzerinden geçmiş olayım. Moda için özenle serilen ve herkesin üzerine bastığı kırmızı halıya çıkacak ve moda için yarışacaksınız.

Fashion Cup – Moda Yarışı Apk ile farklı bir rol oyunu deneyimi edineceksiniz. Ünlü olarak ya da ünlü adayı olarak kırmızı halıda boy göstereceksiniz. Kupaları hep sizin kazandığınızı düşünsenize. Tüm kupaları aldığınızı da bir hayal edin 😀 Ne kadar mutlu olursunuz. Bu kupaları alarak oyunun şampiyonu olmayı hedefleyin.  Kıran kırana bir mücadele için hazırlansanız iyi edersiniz. Ara ara sürpriz sandıklar ile karşılaşacaksınız. Onları açmayı ihmal etmeyin.

Fashion Cup – Moda Yarışı Android Oyunu szie günlük bonus da sunan bir oyundur. Yani illa demiyor ki hakkınızla çalışıp kazanın. Arada size kıyak da geçebiliyor. Karikatüristik bir yapısı olan bu oyunda grafik olarak ileri seviyede bir oyun sunmaktadır. Ses ve ses efektleri olarak da yine görsellikten geri kalmayan bu oyunda kendinizi kaybedebilirsiniz 😀

Adı: Fashion Cup – Moda Yarışı Apk
Boyut: 82 MB
Sürüm: v2.21.0
Geliştirici: GAMEGOS
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 82 MB

Google Play Store