Farming Master Çiftlik Ustası 3D Apk Mod Hile İndir

Farming Master Çiftlik Ustası 3D Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Neden bu kategori diye merak ediyor olabilirsiniz. TerranDroid tarafından geliştirilen bir oyundur. Etmelisiniz de çünkü apaçık çiftlik oyunu olduğu belli olan bir oyunda böyle bir merak uyanmıyor ise sizde bir problem var demektir. Neticeye geldiğimizde oyunda bir rekabet söz konusu. Oyunda zamana ya da başka bir rakibe karşı değil, hayatın kendisine karşı bir yarış içerisindesiniz. Tabi elbette başka rakiplere karşı yarışmış oluyorsunuz. Üstü kapalı olarak böyle durumların söz konusu olduğu oyunumuzda sizin de bazı zorluklar yaşayacağınızın bilgisini vermiş oldum. Şimdi oyunun amacını ve özelliklerini inceleme zamanı.

Farming Master Çiftlik Ustası 3D Apk oldukça basit oynanışı ile göz doldurmaya devam ederken, aynı zamanda da giderek artan zorluğundan da ödün vermiyor. Tamam kabul ediyoruz başlığına Mod Hile İndir yazıyoruz ama bazılarında hile olmuyor. (İşte bu gibi durumlar ile karşılaşmamanız için aşağıdaki Adı, Sürümü, Boyutu, Geliştirici, Dosya Türü, Android Sürümü bölümlerindeki Dosya Türü kısmını okumanızı öneririz. Örnek resim aşağıda Dosya Türü Kısmına Dikkat ediniz.)

Diğer taraftan devam edersek Farming Master Çiftlik Ustası 3D Android Oyunu görev çeşitliliği bakımından oldukça güzel ve sürükleyici bir oyundur.

Adı: Farming Master Çiftlik Ustası 3D Apk
Boyut: 18 MB
Sürüm: v1.0.2
Geliştirici: TerranDroid
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri

Android Sürümü: 2.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 18 MB

Google Play Store