Fancy Pants Adventures Apk Mod Hile İndir

Fancy Pants Adventures Android Oyunu Android Arcade Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Over the Top Games tarafından geliştirilmiştir. Çöp Adamlar ile yeni bir maceraya hazırsanız eğer buyurun başlayın 🙂 Öylesine bir arcade oyunu ki, oynamaya doyamayacaksınız.

Fancy Pants Adventures Apk ile çöp adamın günlük olmayan, rutin olmayan maceralarına tanıklık edeceksiniz. Elinizde bir kılıç ya da silahsız olarak çeşitli ortamlarda mücadele vereceksiniz. Biraz atarivari bir hali ve konusu olan bu oyunda çok çeşitlilik gösteren mekanlar vardır. Bunların en ilginç olanı da korsan gemisidir 🙂 Korsan gemisine helikopterden aşağı bir dalış gerçekleştirceksiniz. Bu dalış esnasında atlayış yönünüzü öyle bir ayarlayın ki o geminin gözcüsü olan ve kilit noktadaki nişancıyı vurun 😀 Evet kendinizi bir top mermisi olarak kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bol bol gizli oda ile doldurulmuş bu oyunda mekanlar oldukça büyütülmüş ve abartılmıştır. Örnek vermek gerekirse 36 metre uzunluğunda bir gemi düşünün. Bunun bir ucundan diğer ucuna 4 saniyede koşarak gidebiliyorsunuz. Ancak bu oyunda dakikalarca koşuyorsunuz ve anca korsan gemisinin kıç tarafına gelebiliyorsunuz. Bu bir örneklemeydi ve gayet de yerinde oldu. Aynı durum odalarda ve mağaralarda da geçerli.

Fancy Pants Adventures Android Oyunu iki oyun dünyasından ibarettir. Birinci oyun dünyasının kilidi zaten açık geliyor. Siz de diğer oyun dünyasının kilidini açmak için uğraşacaksınız. Bu süre zarfında da birbirinden farklı ve benzersiz bölümlerin tadını çıkaracaksınız. Kurgusu oldukça iyi. Oynanış bakımından da mükemmelliği bulmuşlar herhalde 😀

Adı: Fancy Pants Adventures Apk
Boyut: 161 MB
Sürüm: v1.0.8
Geliştirici: Over the Top Games
Dosya Türü: .rar (Para Hileli Apk+obb)
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 161 MB

Google Play Store