Epic Skater Apk Mod Hile İndir

Epic Skater Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Kongregate tarafından geliştirilmiştir. Kay Kay oyunu desek? Dünya genelinde 8.000.000 oyuncuya sahip olan bu oyun, özgürce kay kay şovları yapabileceğiniz bir oyun olması açısından tercih edilme oranı yüksektir.

Epic Skater Apk içeriğinde zaten 25 farklı hile vardır. Bu hileleri sizler daha çok güçlendirici olarak tanıdınız. Ancak bunlar başlı başına hilelerdir ve günümüzdeki pek çok oyun hilesinin müdavimidir. Biz de size bunların yanında çeşitli kolaylaştırmak amacı ile hileler sunmaktayız. Oyunu bilen bilir. Parmaklarınız ile değil yönlendirdiğiniz gerçek bir karakter ile paten ve kay kay keyfini sürün!  Bir çok farklı mekanda art arda artisik hareketler yapacaksınız. Okulda, evde, sokakta, tren garında, metroda, aklınıza gelemeyecek her yerde!

Epic Skater Android Oyunu genel anlamda göreceli kavram olan güzel tabiriyle ifade edilir. Ancak bu oyun güzel kelimesinin göreceliliği kaybolan bir kelime olmasını tetikledi 😀 Görsel olarak harika denilebilecek bir durumdadır. İşitsel olarak ise durum çok farklı. Birebir gerçek seslerin kullanılmasına dikkat edilmiş gibi duruyor 😉

Adı: Epic Skater Apk
Boyut: 54,4 MB
Sürüm: v2.0.10
Geliştirici: Kongregate
Dosya Türü: Sınırsız Para ve Soda Hileli Apk
Android Sürümü
4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 54,4 MB

Google Play Store