Ellie & Max Apk Mod Hile indir

Ellie & Max Android Oyunu Android Bulmaca Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Appetizer Games tarafından geliştirilmiştir. Biraz piksel bir oyun olması işi klasik tarafa yönlendirmektedir. Android Markette ₺12,99 ücretle satılmaktadır. Oyun hikayesi; daha çok Ellie’nin köpeği olan Max üzerine kuruludur. Gelin hep birlikte oyunun detayına ve özelliklerine göz atalım.

Ellie & Max Apk ile bir hedefe doğru ilerleyeceksiniz. bulmaca olayının biraz dışında kalan bu oyunda blok blok ilerleyecek ve karşınıza çıkan küçük engellerden kurtulmaya çalışacaksınız. Bunun sonucunda eğlenceli vakit geçireceksiniz. Bloktan bloğa atlayacak ve puanlar toplayacaksınız. En son hedefinize yaklaşırken biraz daha zorlaşacak olan oyunda blok canavarı ile karşı karşıya gelecek ve onu yenmeye çalışacaksınız. Açık mı açık zihniniz ile onunla savaşacak ve Ellie’ye ulaşmaya çalışacaksınız. Yani bir göreviniz oluyor ve Ellie sizden önce gidip orada sizi beklerken bir dizi işlemleri hallediyor. Bu esnada siz de ona doğru ilerliyorsunuz.

Ellie & Max Android Oyunu aslında bir çok kesime hitap etmektedir. Hem sevimli ve şirin karakterleriyle, hem craft yapısıyla, hem de ucundan azıcık macerasıyla neredeyse her yaş kesimine hitap etmektedir. Grafik demezsek geliştirici arkamızdan ağlar 😀 Grafik olarak craft bir oyundan bekleneni fazlasıyla karşılamaktadır. Ses ve ses efektleri için de aynısını söyleyebilirim. Seslendirmeleri ve oyun müziği konusunda gelişmiş bir ekibe sahip ki böylesine bir iş çıkarmışlar ortaya.

Adı: Ellie & Max Apk
Boyut: 59 MB
Sürüm: v1.7.6
Geliştirici: Appetizer Games
Dosya Türü: Full Ücretsiz/Unlocked/Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 59 MB

Google Play Store