Dynasty Warriors Apk Mod Hile İndir

Dynasty Warriors Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır.  NEXON Company tarafından geliştirilmiştir. Bu oyun sadece bir rol oyunu değil. Aynı zamanda bir aksiyon oyunu. Ancak sadece aksiyon yaşayacağınız anlamına mı geliyor? Hayır tabi ki de.

Dynasty Warriors Apk ile Musou sanatını öğrenecek ve onu uygulayarak düşmanlarınızı yeneceksiniz. Ancak bir probleminiz olacak. Ki o problem en önemlisi. Bu oyunu oynayan herkes aynı amaç için oynuyor. Birincisi: Kazanmak, İkincisi ise Musou sanatını en iyi şekilde kullanabilmek! Yani işiniz biraz zor arkadaşlar. Bu yüzden oyunun eğitim bölümünü iyice oynamalısınız. Aklınızda kalması gerekmektedir. Eğer siz de öğrendiklerini unutan tiplerdenseniz işiniz bir tık daha zor. Musou sanatını en iyi öğrenen ve aynı zamanda en iyi uygulayan da siz olun! Olmalısınız. Başka şansınız yok çünkü!

Dynasty Warriors Android Oyunu grafik olarak gelişmiş bir oyundur. işitsel olarak da aynı performansı koruyan oyunumuzda Özel silahlandırma sistemi ile subaylarınızı güçlendirin. Toplamda 50 farklı subayın olduğu oyunda siz de general olarak yerinizi alın ve bu çekişmeye ortak olun. Eğer kendinizi kanıtlarsanız belki de hayallerinize ulaşırsınız. Özgürlüğün gücü adına!

Adı: Dynasty Warriors Apk
Boyut: 95 MB
Sürüm: v1.0.7.5
Geliştirici: NEXON Company
Dosya Türü: Yüksek Atak ve Savunma Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 95 MB

Google Play Store