Dungeon Defense Apk Mod Hile İndir

Dungeon Defense Android Oyunu Android Aksiyon oyunları kategorisinde yer almaktadır. GameCoaster tarafından geliştirilen bir oyundur. İçeriğinin hakkını veren nadir oyunlardan biridir. Bakkalda 3,29 TL ücretle satılmaktadır. Aksiyon oyunu denince akla gelen standart beklentileri karşılamaktadır.

Dungeon Defense Apk adından anlaşılacağı üzere savunma oyunudur. Hem piksel bir oyun, hem de eski atari oyunlarını örnek almış bir çalışmadan doğmuştur. Genel anlamda incelediğimizde Movie Maker ile yapılmış trailer videosunu saymazsak harika bir oyundur. Bir karakter düşünün ki her şeyiyle mükemmel. Öylesine güçlü ki her bir darbesi onlarca adamı aynı anda öldürebilmektedir. İşte siz böyle bir karakteri yönlendireceksiniz. Oyun ücretli üçbuçuğa satılıyor. İyidir iyi deneyin derim 😀 Her başarınızda sizi bekleyen bir hediye, ödül benzeri şeyler var.

Grafik olarak Dungeon Defense Android Oyunu ele alınmamalı. Çünkü retro grafik denen şey piksel oyunlarda ya da atari oyunlarına özenen klasik oyunlarda kullanılan bir tekniktir. Ancak sesler için diyecek bir şey bulamıyorum. Gayet güzel. Siz şimdi övdü mü sövdü mü? şeklinde sorularla zaman kaybetmeyin ben de anlamadım. İndirin siz bu oyunu. Normalde ücretli ama biz ücretsiz sunuyoruz 😀 😉

Adı: Dungeon Defense Apk
Boyut: 45,1 MB
Sürüm: v1.92.0
Geliştirici: GameCoaster
Dosya Türü: Full Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 45,1 MB

Google Play Store