Dino Bash Apk Mod Hile İndir

Dino Bash Android Oyunu Android Strateji Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Game Alliance tarafından geliştirilmiş olan bir oyundur. Dinazorlar ve benzerleri hayvanlar ile mağara insanları arasındaki çekişmeyi mizaha dökmüş bir oyundur.

Aslında kesin olmamakla beraber dinazorlar ile insanların bir arada ve aynı dönemde yaşamadıkları hakkında bilgiler edinmişizdir. Bu oyun ise absürtlüğünü buradan almaktadır. Dinazorlar ile mağara insanlarını aynı dönemde yaşadıklarını farz ederek, karşı karşıya getirmişlerdir. Bu sırada mağara insanlarının yaşadığı korku ve heyecanı da komedi olarak baz almış ve tabiri caizse tutunup gitmişlerdir. Dino Bash Apk oyununda senaryo özgün bu belli. Üstelik oldukça da beğenilmiş bir oyun. Unutmayın! Eğer “hiç bir problem yok” ya da “çok güzel oyun” ve benzeri yorumları var ise o oyunda vardır bir haller 😀 Ama eğer geliştiriciden belli bir dizi talep varsa o oyun gelecek vaat etmektedir 😉 Tabi bu söylediğim %83 oranla tutarlı bir yorumdur. Her zaman böyledir anlamına gelmez.

Yukarıda da belirttiğim üzere oldukça özgün bir senaryosu ve gayet güzel grafik ve sesleri olan Dino Bash Android Oyunu sizleri beklemektedir. Hemen indirmezseniz pişman olacağınız bir oyundur. Buranın altını çizelim 😀 Diğer yandan oyun google play’de 1.000.000 indirmeye merdiven dayamış çıkıyor. Tutulan bir oyun yani 😉

Adı: Dino Bash Apk
Boyut: 58,1 MB
Sürüm: v1.2.40
Geliştirici: Game Alliance
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 58,1 MB

Google Play Store