Digby Forever Apk Mod Hile İndir

Digby Forever Android Oyunu Android Arcade Oyunları Kategorisinde yer almaktadır. 3 Sprockets tarafından geliştirilmiştir. Google Play’de 100.000 indirmeye erişebilen oyunun yeni olduğunu anlamak çok zor olmasa gerek 😉 215 kullanıcı tarafından toplam 4 yıldıza layık görülen bir oyundur.

İçerik bakımından oldukça zengin bir karakter envanterine sahip olmasıyla ses getirecek gibi duruyor. Oyun konusu olarak idol alınan eski atari oyunları yerini androide bıraktı. Hatta tahtını artık teslim etti bile diyebiliriz 🙂 Bunun yanında oyunda ilginç bir ilerleyiş var! Oldukça renkli bir oynanışa sahiptir. Bir zamanların Digby Forever oyunu oldu size şimdi Digby Forever Apk! Oyun içerisinde küçük oyunlar oynayacak ve günlük bonuslar alacaksınız. Elinizde bir hilti olacak ve kendinize yollar açacaksınız. Bu yolları hedefinize ulaşmak için ya da düşmanlarınızdan kaçmak için kullanacaksınız. Güncellenen yeni haliyle daha da ilginç ve göz alıcı hale gelmiştir. 6 yeni parkur, 6 yeni karakter, 2 adet yeni tema, küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler yapılmıştır.

Digby Forever Android Oyunu ile deneyim üzerine deneyim yaşayacaksınız. Görsel anlamda HD ya da 3D grafiklere sahip değil ancak, albenisi yüksek bir oyun. Ses ve ses efektleri olarak da oldukça güzel bir oyun olan Digby Forever Para ve unlocked hilesi ile sizleri beklemektedir.

Adı: Digby Forever Apk
Boyut: 61 MB
Sürüm: v1.3
Geliştirici: 3 Sprockets
Dosya Türü: Para ve Unlocked Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 61 MB

Google Play Store