Desert Storm Apk Mod Hile İndir

Desert Storm Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. MCC Qanwat tarafından geliştirilmiştir. Bu geliştiriciye pek alışkın değiliz. Ancak oyunlarının güzel olduğunu biliyoruz. Yine Google Play Store’da yayınlanmayan bir oyun ile karşınızdayız.

Suudi Arabistan’ın Riyad şehrine bir yolculuk yapmak ister misiniz? Hani Polat Alemdar edası ile bir ziyaret 🙂 Bir mafya lideri olmak istediniz mi? Ya da bir gerilla? Eğer ki hayallerinizde bu tarz şeyler varsa en azından bu oyunda gerçekleştirebilirsiniz. Riyad sokaklarında bir aksiyon ve gerilim sahnesi çekilecek ve bu sahnenin adı;Desert Storm Apk. Ancak fragmanı o kadar da eğlenceli değil 😉 Detay silahlar, iksirler ve özelleştirilebilir karakterler! Oyunun Adını çevirdiğimizde Çöl Fırtınası olarak bir karşılık buluyor. Sokaklarda terör estireceğiniz bir oyun olması sizi yanıltmasın. Eğer isterseniz iktidarınızı kötülere karşı da kullanabilirsiniz. Rakiplerinizi yenmek üzere bir oyun da kurabilirsiniz.

Desert Storm Android Oyunu  İsterseniz Online olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Boyut olarak da oldukça küçük bir oyundur. Bu oyunu bu boyutta beklemiyordum doğrusu 🙂 Ancak şöyle bir ayrıntıyı kaçırmayalım; Arap kökenli bir geliştirici mahsulüdür 😀 Bunların sonucunda on numara beş yıldız şeklinde tabir edilen bir oyundur.

Adı: Desert Storm Apk
Boyut: 31 MB
Sürüm: v1.0.996
Geliştirici: MCC Qanwat
Dosya Türü: Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 31 MB

Google Play Store