Death Race Shooting Cars Apk Mod Hile İndir

Death Race Shooting Cars Android Oyunu Android Yarış Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Dünyaca ünlü Genera Games tarafından geliştirilmiştir. Ekibi oldukça kalabalık ve güçlü bir geliştirici olan Genera Games, bu kez girişi iddialı başlattı!

Death Race Shooting Cars Apk ile televizyonda gördüğünüz bir efsaneyi yönlendirecek ve ona sahip olacaksınız. Bu hikayeyi kullanarak hayatınızın en iyi yarış oyununu oynamış olacaksınız. Size yeniden; “Dünyanın en ölümcül yarışına hoş geldiniz.” diyerek sözlere başlıyorum. Ölümcül yarış sırasında ihtiyacınız olacak bazı şeylerin altını çizmek isterim. Bunlardan biri ekip. İyi bir ekibiniz olacak ki en iyi arabayı size temin etsin ya da tasarlasın. Bu olmazsa para gerekli. Ben bu can alıcı noktanın altını neden çizdim? Çünkü bir sürü para sizleri bekliyor. Oyunun para hileli olduğunu da belirterek bu işi aradan çıkarmış bulunmaktayım. Diğer yandan silahlar da önemli .Çünkü dişli rakipleriniz ve sizi çekemeyen pek çok güçlü insan olacak hayatınızda. Onlar ile başa çıkmaya çalışacaksınız. Bu yolda biraz patlayıcı ve patlatıcı ekipmanlardan yardım almanızda sakınca yoktur.

Death Race Shooting Cars Android Oyunu için bu kadar açıklama çok bile. Çünkü bizzat yaşanması gereken bir oyundur kendisi. Grafik harikası olarak geliştirilmiş bir oyun olmasının yanında farklılığını konuşturmuştur. Çünkü oyun sadece ölüm yarışı kısmını konu alarak sizleri o kısıma odaklamıştır. İçeriğinde başka bir heyecan ve atraksiyon yok yani. Sadece yarış ve kaybedenin ölüm ile cezalandırılması.

Adı: Death Race Shooting Cars Apk
Boyut: 334 MB
Sürüm: v1.0.7
Geliştirici: Genera Games
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 334 MB

Google Play Store