Dead Trigger Apk Mod Hile İndir

Dead Trigger Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. MADFINGER Games tarafından geliştirilmiştir. Yine değişmez bir klasik olarak zombi avındasınız. Klasik bir zombi oyunu olmasının yanında modern hatları da üzerinde barındıran oyunumuzu yakından tanıyalım ki oynamak için sebebimiz olsun 😉

Dead Trigger Apk oyununun bir sonraki bölümünü yayımlamıştık. Dead Trigger 2 olarak sitemizde bulabilirsiniz. Atari havası verilmeye çalışılmış bu bir kesin. ancak bir android oyunu için bu çok zor bir işlem. Çünkü görüntülerle alakalı bir durum. kontrolleri değişik tutarak atari havasından belli bir molekül kazanmış ama yeterli değil 😀 Zaten gerek yok da. Böylesine detaycı bir oyunun atariye benzeme hevesini anlamıyorum. Bilim kurgu havasında daha başarılı olmuş gibi sanki. Bu kez bilim kurgu ezberini bozmakla kalmayıp üzerine tuz ruhu döken bir oyun ile karşınızdayız. Geçmiş zamana dönük senaryoların türü ve adları konusunda tereddüdümüz yok. Ancak bu işin rengi değişmiş. Geçmiş zamana dönük olarak tahminlerde bulunuyor. Zombilerin var olmaya başladığını söylüyor. Hem de 2012 yılında! Çağdaş uygarlığın bu tarihte sona erip yerini ilkel insanlardan bile daha tehlikeli varlıkların alacağını söylüyor.

Dead Trigger Android Oyunu ile bu senaryo üzerinden devam edeceksiniz. Size sunulan teknolojik silahlar ile zombileri haklamaya çalışacaksınız. Elinizden gelenin en iyisini yapın ki oyun sizi dışlamasın 😀 Yani kalkıp da “sen bu işi yapamayacaksın de hadi” tarzında şeyler düşünebilir oyun 😀 Absürdün  böylesi 😀 Diğer yandan grafik olarak harika şeyler görüyorum. Hayalimdeki oyun diyebilirim 😉 Sesler ve ses efektleri de oldukça iyi.

Adı: Dead Trigger Apk
Boyut: 165 MB
Sürüm: v1.9.5
Geliştirici: MADFINGER Games
Dosya Türü: Mega Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 165 MB

Google Play Store