Crusaders Quest Apk Mod Hile İndir

Crusaders Quest Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer alıp, oldukça da popüler bir oyundur. NHN Entertainment Corp. tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda yok yok. Tabiri caizse tabi. Epik 16 bit RPG oyunu olarak bize tanıtılan bu oyunu tercih etme sebebiniz rakamlarla sınırlı değil! Makaleyi okuduktan sonra anlayacaksınız 😉

Crusaders Quest Apk konusu gereği hasla dünyası adında bir oyun dünyası oluşturmuş. Bu dünyaya giriş yaparak oyun dünyası üzerindeki arazi başına düşen tüm gizemleri çözün. Bu mücadele esnasında da tam 200 hereoes takımı sizinle olacak. Sizinle olacak derken işbirliği anlamında değil tabi 🙂 Hızlı tempo ile sizi alıp uzaklara götürecek ve bulmaca savaşları diye tabir edebileceğimiz olaylar ile karşılaşacaksınız. Sizin gücünüze karşı koymak için önünüze engel karakterler çıkacaklardır. Bunlara karşı dikkatli olmalısınız. 200 benzersiz karakter ile 6 birbirinden farklı sınıf olanağı tanıyan ve bunların her birini kullanabileceğiniz bir oyundur.

Crusaders Quest Android Oyunu biraz craft yani piksel bir oyundur. Bu hali ise ona dezavantaj değil avantaj olarak yansımaktadır. Çünkü eski zamanların atarisinin havasını yansıtmaktadır. İşitsel olarak kendini oldukça aşmış ve henüz geliştirme aşamasında olduğu için gittikçe aşan bir oyun olması ile kullanıcılarını büyülemeye ve kendine bağlamaya devam eden bir oyundur.

Adı: Crusaders Quest Apk
Boyut: 51 MB
Sürüm: v3.8.5.KG
Geliştirici: NHN Entertainment Corp.
Dosya Türü: Tanrı Modu Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 51 MB

Google Play Store