Crashland Heroes Apk Mod Tanrı Modu/Para/Sınırsız Cephane Hile İndir

Crashland Heroes Android Oyunu Android Arcade Oyunları kategorisinde yer almaktadır. TinyRender Studios tarafından geliştirilmiştir. Oyun konusu bilindik ama oynanış biraz daha farklı 😉 Şimdi size oyundan bahsedeceğim ve o zaman beni daha iyi anlayacaksınız. Haydi gelin birlikte oyunu değerlendirip inceleyelim.

Crashland Heroes Apk sizin bildiğiniz sonsuz koşu oyunlarından biridir. Ancak farklılık gösteren oyunlar görülür. Bunun olması gerekiyor. Çünkü özgün oyunları oynamayı severiz. Eğer benzerlik sezersek beğenmeyiz 🙂 Sonsuz bir koşuya çıkıyorsunuz ve bu koşuda yanınızda bir arkadaşınız oluyor. Arkadaştan kastım küçük bir dost. Bir hayvan yani. Bu dostunuz ile ilerlerken çeşitli engeller karşınıza çıkıyor. Bu engelleri aşmak için elinizde bir silah var. Çok güçlü bir silah olduğu için tüm engelleri yıkabiliyor. Vurduğunuzdan emin olun yeter.

Crashland Heroes Android Oyunu bu şekilde bir oyun iken size ne lazım? Para, sınırsız cephane, tanrı modu? Yoksa daha fazlası mı lazım? Bu nedir arkadaş ne kadar aç gözlüsünüz 😀 Ama biz sizin için yine de hileli apk sunduk. İçerikte Para Hilesi, Sınırsız cephane hilesi, tanrı modu ve dahası var!

Adı: Crashland Heroes Apk
Boyut: 86 MB
Sürüm: v1.5
Geliştirici: TinyRender Studios
Dosya Türü: Sınırsız Cephane, Para, Tanrı Modu ve Dahası Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 86 MB

Google Play Store