cm-security-antivirus-applock-img2

CM Security AppLock
Android Uygulama Kilitleme Programı
Türkçe Apk İndir

CM Security AppLock Android cihazlarımız için oldukça kapsamlı bir uygulama olup hem antivirüs programı aynı zaman da uygulama kilitleme programıdır. bu uygulama ile aynı zamanda cihazınızı hızlandırabilir optimize edebilirsiniz bu sayede cihazınızı hiç kasmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. CM Security uygulamasının işinizi oldukça kolaylaştırabilecek bir çok Widgets leri bulunmakta bu sayede her an optimize edebilir cihazınızı tarayabilirsiniz ve cihazınızı hızlandırmış olursunuz.
CM Security AppLock uygulaması ile dilediğiniz uygulamaları kilitleyebilirsiniz ve başkalarının o uygulamalara girmesini engellemiş olursunuz ama sizlere bir tavsiyem böyle birşey yaptıysanız Ayarlar Bölümünü de kilitlemenizi öneririm aksi halde uygulamayı kaldırarak özel dosyalarınıza erişim sağlayabilirler. Bunun yanı sıra uygulamalarınıza
kimler girmeye çalışmış bunu görebilirsinizde.
CM Security Uygulamasının En güzel özelliklerinden birisi ise CM Security Dilediğiniz resimlerinizi gizleyebilirsiniz ve galeriye girilse dahil o resimleri sizden başka kimse göremez.

cm-security-antivirus-applock-img3

Adı: CM Security AppLock Uygulama Kilitleme
Boyut: 12
Sürüm: v3.1.2 Build 30126023
Geliştirici: Cheetah Mobile
Dosya Türü: APK
Android Sürümü: Cihaza göre değişir

Android Sürümü: Cihaza göre değişir

Dosya Boyutu: 12MB

Google Play Store