Merhaba arkadaşlar, sitemize hoş geldiniz. Bu sefer sizlerle gelmiş geçmiş en ünlü mobil strateji oyunlarından biriyle karşınızdayız. Çoğu ünlü oyunun yapımcısı olan SUPERCELL, hızına hız katmaya devam ediyor. 2016 yılında piyasa sürülen Clash Royale ile başarılı oyunlar listesine bir girdi daha ekliyor. Clash of Clans ile aynı evrende geçen bu oyunda kendi kulelerinizi koruyup rakibin kulelerini yıkmaya çalışıyorsunuz. Ama nasıl? Hemen anlatalım.

Clash Royale APK İndir

Bütün oyunlarında sevgi ve emeği kolayca görülen SUPERCELL, Clash Royale’de de bu başarısını sürdürüyor. Büyü, asker ve binaların olduğu kartları kullanarak 8 kartlık bir desteyi kullanarak rakibin savunmasını savuştururken karşı kuleleri yıkmaya çalışıyoruz. Her bir kartın kendine özel güçlü ve zayıf yanları ile iksir fiyatları var. Oyunu indirip oynamak için Clash Royale indir PC linkimizi kullanabilirsiniz. Stratejik bir şekilde bir deste oluşturup rakibi alt etmenin yoldu düzgün kart seçiminden geliyor. Alan hasarı, tank ve ya mini tank, tank kesiciler, havadan ve karadan askerleri dengeli bir şekilde ayarlamak çok önemli.

Clash Royale PC Oyun İndir

blank

Birbirinden farklı kartların milyonlarca farklı kombinasyonlarını kullanarak rakibin kulelerini alt ederken oyun dışında da sandık açmak çok zevkli bir deneyim. Oyunu indirmek için Clash Royale apk indir linkini kullanabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra oynamaya başlayıp sandık biriktirebilir, kart toplayıp askerlerinizin seviyelerini güçlendirebilirsiniz. 1v1 ve 2v2 modların, turnuvaların ve özel mücadelelerin olduğu bu oyunu oynarken asla sıkılmayacaksınız.