Clash of Lords 2 New Age Apk Mod Hile İndir

Clash of Lords 2 New Age Android Oyunu Android Strateji Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. IGG.COM tarafından geliştirilmiştir. Bugün binlerce geliştirici strateji oyunu üzerinde hayaller kurmakta, ancak sadece %22’si başarabilmektedir. Bunun altında yatan etken ise tecrübe ile sabittir.

IGotGames bu kez harika bir iş çıkarmış ve kale savunma ve yükseltme oyunu yapmış. Bunu da iyi yapmış. Çünkü kolay değildir isim ve nam yapmak. Bu geliştirici şirket bunu başarmış. Topraklarınızda kalenize ve dolayısı ile size ve topraklarınıza yapılmış olan saldırıları geri çevirin ve siz de ataklar yapın. Topraklarınıza mensup askerlerinizi geliştirin. Tabanı kartlara dayanan Clash of Lords 2 New Age Apk’da mantıklı hamleler yaptığınız takdirde sizin karşınızda durabilecek bir lider düşünemiyorum. Her türlü imkanın tanındığı bu oyun dünyasında siz değerli takipçilerimize bizim de sunmuş olduğu imkan ve kolaylıklar ile daha da eğlenceli ve zevkli bir hal alan günlük faaliyetler ve daha fazlası için sadece stratejinizi geliştirin ve stratejinizden dışarı sapmayın.

Clash of Lords 2 New Age Android Oyunu için yukarıdaki gelişme içeren paragrafta en sondaki cümlemi gereksiz yere uzattığımı fark ettim 😀 Sonuç olarak oyun gayet güzel. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Play yorumlarına ve oylamasına bakabilirsiniz. Oynanış olarak farklı ve güzide bir oyun. Senaryo ise diğerlerine sadece benziyor. Aynısı değil, üstelik aynısı olsaydı Google Play Store’da yayınlanmazdı.

Adı: Clash of Lords 2 New Age Apk
Boyut: 140 MB
Sürüm: v1.0.225
Geliştirici: IGG.COM
Dosya Türü: .rar (Hilesiz Apk+OBB)
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 140 MB

Google Play Store