City Mania Town Building Game Apk Mod Hile İndir

City Mania Town Building Game Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Yine ünlü geliştirici Gameloft tarafından geliştirilen bir oyundur. İşinin ehli olan bu geliştirici artık kendini kasmadan ve hiç zorlanmadan böyle oyunlar yapabilmektedir.

City Mania Town Building Game Apk şehircilik ve simülasyon oyunlarına bakış açınız değişecek. Siz isterseniz olur. Benim tercih ettiğim söz ve slogan budur. Bir belediye başkanını yönlendireceksiniz ve bir şehrin başına geleceksiniz. Günümüz siyaseti gibi çok daha iyi bir hale getirmeye çalışacaksınız. Nihayetinde ise sadece seyrederek yaptıklarınızla gurur duyacaksınız. Eğer siz isterseniz ortaya sinirli bir İtalya trafiği bile çıkarabilirsiniz. Hayal edecek ve yapacaksınız. Gecesi ayrı zevkli, gündüzü ayrı zevkli olan bu şehirde mutlu insanlar görmek istiyoruz. Haydi kolları sıvayın ve geçin başa. Hayal gücünüzü ne kadar zorlayabildiğinizi görelim 😉

City Mania Town Building Game Android Oyunu Simcity oyunundan daha güzel olduğu söylentileriyle ortada süzüledursun. Biz oyunun diğer yanlarından bahsedelim. Grafik olarak harika bir oyundur. Ses ve ses efektlerini de düşünür ve değerlendirirsek; muhteşem ötesi! Haydi daha neyi bekliyorsunuz. Hemen indirin ve oyamaya başlayın!

Adı: City Mania Town Building Game Apk
Boyut: 37 MB
Sürüm: v1.0.1a
Geliştirici: Gameloft
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 37 MB

Google Play Store