Carft Agar Pro Apk Full Mod Hile İndir

Carft Agar Pro Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Amazing Adventure Games tarafından geliştirilen bir oyundur. Google Play Store’da ücretli içeriklerden biridir.  2,79 TL ücretle satılmaktadır. Aksiyon bunun neresinde olabilir ki? Bu soruyu sormadan önce oyunu yakından incelemeye ne dersiniz?

Carft Agar Pro Apk ile başlangıçta bir oyun profili oluşturuyorsunuz. Skininizi seçiyorsunuz ve Adınızı yazıp devam ediyorsunuz. Oyunda ilerleyerek önünüze gelen renkli noktaları yemeye başlıyorsunuz. Giderek büyüyor ve artık daha büyük yiyeceklere ihtiyaç duyuyorsunuz. İşte aksiyon da bu noktada başlıyor. Sizden büyük birinden kaçmaya başladığınızda anlıyorsunuz aksiyon neresindeymiş 😀 Ayrıca siz de daha büyük yiyeceklere ihtiyaç duyacağınızdan dolayı kovalamaca zincirinin kovalayan halkası olduğunuzda da anlayacaksınız 😉

Carft Agar Pro Android Oyunu arayüzü oldukça basit ve oynanışı da kolay bir oyundur. Grafik olarak bahsetmeyeceğim çünkü basit bir oyun.  Oyun içi müzik yok .Bu iyi bir şey. Aslında oyunun kendisine konsantre olmamızı sağlıyor. Ancak eminim ki ilerleyen zamanlarda güncellemeler geldikçe bu da olacaktır. Henüz Google Play Store’da yeni bir oyun.

Adı: Carft Agar Pro Apk
Boyut: 13 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: Amazing Adventure Games
Dosya Türü: Full Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 13 MB

Google Play Store