Car Driving School Simulator Apk Mod Hile İndir

Car Driving School Simulator Android Oyunu Android Yarış Oyunları kategorisinde yer almaktadır. BoomBit Games tarafından geliştirilmiştir. Ehliyet almak ister misiniz? Bunu manen yapacaksınız ama olsun. En azından trafik kurallarını öğrenip, direksiyona oturduğunuzda ne yapmanız gerektiğini bilmeniz yeterli olacaktır. Bu bile sizin için yeterli olacakken neden ehliyet almak istediğinizde zorluk çekesiniz ki?

Pek çok araba çeşidi ile zamana karşı yarışacağınız bir oyun olan Car Driving School Simulator Apk ile sürücü kursuna önceden hazırlanmak isterseniz sizi bekleyen bir simülatör var. En küçük arabadan tutun da en büyük aracına kadar neredeyse tüm araçlar var. İsterseniz G sınıfı alın, isterseniz E sınıfı alın, isterseniz D sınıfı alın, ister C, ister B. Siz hangisini istersiniz?

Car Driving School Simulator Android Oyunu sizi yolda şeritte kalma konusunda eğitmektedir. Yalnızca bu kadar da değil. Direksiyona ilk oturduğunuzda hocanızın ve heyet müfettişlerinin gözü sizde olacaktır. Bunun için öncelikli olarak neler yapmanız gerektiği konusunda pratik yapmış olursunuz. Ah elbette ki tüm ehliyet sınıflarını da almanız mümkün.

Adı: Car Driving School Simulator Apk
Boyut: 178 MB
Sürüm: v1.5
Geliştirici: BoomBit Games
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 178 MB

Google Play Store