Bus Rush Apk Mod Hile İndir

Bus Rush Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Play365 Tarafından geliştirilen bu oyunda da koşuyoruz 🙂 Koşmak bizim işimiz sloganı altında bir rekabete çevirdiler artık işi 😀 Ancak bu oyunda özentilikten çok farklılık görüyorum. Şahsım adına tabi.

Size anlatma kısmında öznel değil nesnel olacağım bunu bilin ama 🙂 Bus Rush Apk kesinlikle diğer aksiyon, macera ya da hangi kategoride yer alırsa alsın; bir şeylerin peşinden koşmalı kaçmalı oyunlardan farklıdır. Atlamak veya zıplamak için sürükleyeceksiniz o kadar. Oyunda mağaza içerisinde bir sürü öğe vardır. Bunlardan benim hoşuma en çok gideni performans artırıcıdır. Chinatown adlı bir bölümü ile daha çekici hale gelmesini, dahil edilen yeni karakter ile toplamda 10 koşucu karakter olmasını bekliyorduk sadece. İşte bu haliyle sizin karşınıza çıkacak bir yüzü oldu nihayet 😉 Arkanızda bir soytarı maymun ve siz kaçıyorsunuz. Otobüslerin üzerinden ya da aklınıza gelebilecek diğer mekanlardan. Sadece koşuyorsunuz. İleride sizinle röportaj yaparlarsa, ömrüm yollarda, tren istasyonlarında ve otobüs duraklarında koşup kaçmakla geçti dersiniz artık 😀

Bus Rush Android Oyunu gayet tercih edilesi ve oynanası bir oyundur. Sizin için önemli olan oyunun kalitesi, hikayesi, oynanışı ve en son olarak da küçük bir oranla da olsa geliştiricisi önemli. Bu gereksinimleri karşıladığına göre geriye sadece öznel olan bir durum kalmış demektir. Yani kategorisi ve oyunun size hitap edip etmediğini belirleyen diğer unsurlar.

Adı: Bus Rush Apk
Boyut: 54,2 MB
Sürüm: v1.0.17
Geliştirici: Play365
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 54,2 MB

Google Play Store