Build Away! Idle City Builder Apk Mod Hile İndir

Build Away! Idle City Builder Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Futureplay tarafından geliştirilen bu oyunda şehircilik için deneyim kazanacaksınız. Bir şehir kurup kalkındırmak ve o şehir üzerinden kazanç elde etmek pek kolay değildir.

Build Away! Idle City Builder Apk ile bir şehir kuracak ve bu şehirde bir takım inşalar yaparak şehri büyüteceksiniz. Şu şekilde örnek versem; Belediye Başkanı olacaksınız ve şehir hakkında gerekli şeyleri yapacaksınız. Gerçek zamanlı oynayabileceğiniz bir oyun olmasının yanı sıra, oyunda tamamen gerçekçi hayat ve hava şartları ile oynayacaksınız. Sürekli büyüyeceğiniz bir iktidar olarak bu oyunu oynama nedeninizi ortaya koyuyorum. Diğer oyunlarda duraklama döneminden ister istemez geçiyorsunuz. Sanki Osmanlı Devleti 😀 Bu gibi bir durumda oyunu indirmeniz için diğer sebeplerden bahsetmeme gerek kalmadı sanırım.

Build Away! Idle City Builder Android Oyunu tam parmaklarınıza ve Android cihazınıza layık bir oyundur. Öte yandan öne çıkan bazı kullanıcı yorumları da; “SimCity BuildIt, Megapolis ve Township oyunlarından daha eğlenceli!” şeklindedir. Siz bu oyunu indirdiğinizde pişman olursanız. İndirme esnasında kullandığınız MB’lar iade 😀 😀 😀

Adı: Build Away! Idle City Builder Apk
Boyut: 66 MB
Sürüm: v2.1.4
Geliştirici: Futureplay
Dosya Türü: Ayıklama-Menü Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 66 MB

Google Play Store