Brick Break Hero Apk Mod Hile İndir

Brick Break Hero Android Oyunu Android Arcade Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. The Seconds tarafından geliştirilmiştir. Blok kırma oyunudur ve sizi oldukça tatmin edeceğinden eminim 😉 Diğer eski tarz kırıcı oyunları unutun bence. Çünkü artık Brick Break Hero var!

Brick Break Hero Apk Güzel ve sevimli hayvanları ve canavarları olan bir tuğla kırıcı. Kulağa nasıl geliyor? Oldukça hoş değil mi? Evet tahmin edebiliyorum. Zaten de bu oyun tam olarak öyle. Belki de tam olarak sizin aradığınız oyun. Bağımlılık yapma olasılığı yüksektir 🙂 Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edebilen bir oyundur. Biraz da atarimsi bir hava katılarak hazırlanmış bu oyunda neler yok ki 🙂 Tabi bunların hepsini öğrenebilmeniz için oyunu oynamanız gerekmekte. Öncelikli hedefiniz büyük ve güçlü patronlar olsun. Onları önce bitirin ki yapı taşını yok etmiş olun 😉 Bu da benden size bir tavsiye.

Brick Break Hero Android Oyunu Size sunulmuş özel güçlendiriciler ile canavarları bir hamlede yok edebilirsiniz. Bunun için belli periyotlarla oynayıp onları kazanmalısınız. Biriktirerek çok zorda kaldığınız takdirde kullanabilirsiniz. Kumbaradaki para misali 😀 Buff ögeleri adlı ögeler de var. Bunları satın alabilirsiniz. Size bu heyecan dolu macera boyunca yardım edebilirler.

Adı: Brick Break Hero Apk
Boyut: 26 MB
Sürüm: v1.0.5
Geliştirici: The Seconds
Dosya Türü: Ücretsiz Alışveriş Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 26 MB

Google Play Store