Bravium Apk Mod Hile İndir

Bravium Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. ingame tarafından geliştirilmiştir. Oyun henüz Google Play Store’da test sürümünde olduğu için bazı hesaplar, hatta çoğu hesaplar Google Play Linkine erişemeyebilir. Bunun nedeni ise sadece izin verilen hesapların oyunu test etmesi için oyunu kullanabilmesi, diğer hesapların ise henüz erişememesidir. Biz ise size henüz deneme sürümünde olan bir oyunu sunmaktayız.

Bravium Apk gayet farklı bir oyun konusuna sahip olan bir oyundur. Buna nasıl kanaat ettim? Hemen açıklayayım. Oyunda belli bir güce karşı savaştığınız belli. Küçük etkenler geliyor, onları yok ediyorsunuz. Onlardan biraz daha büyükleri geliyor onları da yok ediyorsunuz. Peki nasıl yok ediyorsunuz? Hemen kısaca onu da anlatayım. Elnizde bir kılıç. Bu kılıç özel güçlere ve güçlendirmelere sahip. Bu kılıç ile gelen etkenleri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. ayrıca çeşitli iksirler, büyüler ve diğer güçlendiriciler ile de işinizi kolaylaştırmaktadır.

Bravium Android Oyunu genel anlamda değerlendirilir ise iyi durumda bir oyun. İki boyutlu bir oyundur. Oyun konusu anlattığım şekilde özgün ve “cuk” diye oturmuş  bir oyundur. Hem siz de test etmiş olun ve bize de geri bildirimde bulunun 😉

Adı: Bravium Apk
Boyut:
Sürüm: v1.3.4
Geliştirici: ingame
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 98 MB

Google Play Store