Blitz Brigade Apk Mod Hile İndir

Blitz Brigade Android Oyunu hepimizin bildiği bir geliştirici tarafından hala geliştirilmekte olan bir oyundur. Ünlü ve bir o kadar da alanında başarılı olan geliştirici  Gameloft tarafından geliştirilmiştir. Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almakta olan bir oyundur. Aynı zamanda FPS oyunu niteliğindedir. Rol yapmadığınız ancak içinizden geldiği gibi oynamaktan da mahrum kalmayacağınız bir oyun olması albenisini yüksek tutmaktadır.

Blitz Brigade Apk ile Bir Serious Sam oyunu ile Crysis oyununun birleştiği nokta ile karşınızdayız. Bu iki efsane oyunu bilmeyen yoktur herhalde. Robotların da işin içine karıştığını görmek siz Android Oyunu severlerin beğenisini toplar diye düşünüyorum. 12 oyuncuya kadar kaldırabilmesi ve 7 sınıf (Asker, Keskin Nişancı, Gizli Birim, Sıhhiyeci, Yıkıcı, Nişancı ve Mühendis) barındırması avantajlarından yalnızca iki tanesi. Hava ve Kara araçlarının çeşitliliği açısından da oldukça ön plana çıkan bu oyunda hayalinizdeki gibi bir aksiyon yaşayacak ve performans sergileyebileceksiniz.

Blitz Brigade Android Oyunu Grafik anlamında değerlendirilecek olursa, oldukça göz alıcı grafiklere sahip bir oyundur. Ses ve ses efektleri açısından da oldukça iyi bir noktaya gelmiş olan oyunumuzda artık istediğiniz gibi savaşabilir ve sağ sola saldırabilirsiniz 😀 Ülkenizi temsil edip bu oyun dünyasında şanınızı yürütmek istemez misiniz?

Adı: Blitz Brigade Apk
Boyut: 35 MB
Sürüm: v2.4.0u
Geliştirici: Gameloft
Dosya Türü: Sınırsız Cephane Hileli Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 35 MB

Google Play Store