bid_wars_storage_auctions-img2

Bid Wars-Storage Auctions (Depo Müzayedesi) Apk Mod Data İndir

Bid Wars-Storage Auctions (Depo Müzayedesi) Apk, Android platformu için geliştirilen, teknik olarak diğerlerinden farklı bir strateji oyunudur.
Bid Wars-Storage Auctions (Depo Müzayedesi) Android oyununda, antika eşyaları satın almaya çalışacaksınız. Ancak ne kadar pazarlık yaparsanız o kadar iyi. Biraz da inatçı ruhunuza kalmış bir şey aslında. Sizin verdiğiniz fiyat ile satıcı arasında orta yol bulmaya çalışacak ve antikaları alacaksınız. Rakiplerinizle yarışmanın altın kuralı, alınan ürünün iyi bir fiyata geri satılmasıdır. Hepinizin de bildiği gibi gerçek hayatta ticaret de bu şekilde ilerlemektedir. Rakiplerinizden daha ucuza alıp, onlardan habersiz iyi ancak zarar etmeyecek bir fiyata antikalarınıza alıcı bulursanız ne mutlu size. Bu şekilde stratejik işlemler yaparak ticari yeteneğinizi bile geliştirebilirsiniz.
Bid Wars-Storage Auctions (Depo Müzayedesi) Apk, Tapps Games tarafından geliştirilen bir oyundur. Görsel efektler ve canlı renkler ile oyunun daha eğlenceli bir hal alacağından şüpheniz olmasın.

bid_wars_storage_auctions-img3

bid_wars_storage_auctions-img4

bid_wars_storage_auctions-img5

Adı: Bid Wars-Storage Auctions Apk
Boyut: 63 Mb
Sürüm: v2.2.1
Geliştirici: Tapps Games
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 60 MB

Google Play Store