Asterix and Friends Apk Mod Hile İndir

Asterix and Friends Android Oyunu Android Strateji Oyunları kategorisinde yer almaktadır. BANDAI NAMCO Entertainment Europe tarafından geliştirilmiştir. Strateji Oyunları kategorisinin belki de en sıra dışı oyunudur. Kulağa oldukça hoş gelen karakterler ile oturtulmuş bir oyun konusu ve gerçek bir strateji deneyimi. Zaten geliştirici işinde oldukça uzman. Bunlar üst üste gelince oldukça iyi bir oyun ortaya çıkmış.

Asterix and Friends Apk ile Strateji anlayışınızı baştan yazmaya zorlayacaksınız. Asterix ve Arkadaşları Android platforma geçti ve şimdiki senaryo ile filmin arasında hiç bir fark yok. Sadece macerayı ve aksiyonu kendisi yönetmek isteyenlere imkan sunuldu. Yine Asterix ve Arkadaşları ile maceraları var. Sadece bu kez değişen bir şehir ya da imparatorluk sahibi Asterix olması. Kendi Galya köyünü kur ve yönet! Tüm bunların haricinde hiç bir şey kaybetmeyen bir oyundur. Her zamanki gibi sihirli bir iksir içip delirecek bir Asterix bizleri bekliyor. Tabi Asterix’in en tatlı baş belası Oburix olmazsa olmaz. Onu doyurabilmek için Yaban domuzlarını ve en iyi deniz canlılarını avlamalısın. Senden başka bakacak kimsesi yok unutma!

Asterix and Friends Android Oyunu için de en sevdiğim bölüm geldi 😀 Grafik olarak oldukça iyi durumda. Beklenen de buydu zaten. Ayrıca sesler de hiç fena değil! Bu geliştiriciden ben bunu beklerdim 😉 Sonuç olarak oyun beni indir diye bağırıyor. Yani beni şu anda bulunduğunuz rakipsiz Android sitesinden indir diye bağırıyor 😀

Adı: Asterix and Friends Apk
Boyut: 87 MB
Sürüm: v1.4.4
Geliştirici: BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Dosya Türü: Hilesiz Apk (Şimdilik)
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 87 MB

Google Play Store